FIGYELEM 

AZ OLDALON SZERKESZTÉS ÉS FELTÖLTÉS FOLYAMATOS, EZÉRT ELNÉZÉSETEKET KÉREM, HA NÉHA FENNAKAD! 

 

 

 


Kedves Olvasó !

Üdvözöllek a Christine Magazinon. 

 

KELLEMES IDŐTÖLTÉST, JÓ OLVASÁST KÍVÁNOK. VÁROM LEVELEITEKET, HOZZÁSZÓLÁSAITOKAT, VÉLEMÉNYEITEKET, AKÁR TÉMA JAVASLATOKAT IS. HA VAN TÉMÁD AMIRŐL ÍRNÁL, KÜLD EL EMAIL CÍMRE: christinemagazin@gmail.com

SEGÉDÍRÓT, GYAKORNOKI MUNKÁRA !

HA VAN TÉMÁD AMIRŐL ÍRNÁL BÁRMELYIK ROVATBA, VAGY AKÁR EGY ÚJ ROVATKÉNT, JELENTKEZZ A MEGADOTT EMAILCÍMEN. (christinemagazin@gmail.com )VÁROM ÍRÁSOTOKAT. LEHET GONDOLAT ESSZÉ, VAGY MEGTÖRTÉNT ESET...

Felhívás

Figyelem

2012.09.30 22:01
FIGYELEM!  MAGAZINUNK TARTALMI RÉSZEINEK MÁSOLÁSA, TOVÁBBKÖZLÉSE A MAGAZIN TULAJDONOSA, VALAMINT A SZERZŐK ENGEDÉLYE NÉLKÜL TILOS! A SZERZŐK ÁLTAL BEKÜLDÖTT TARTALOM, VAGY HOZZÁSZÓLÁSOK ILLEGÁLIS KIMÁSOLÁSÁÉRT, TOVÁBBTERJESZTÉSÉÉRT,  A MAGAZIN FELELŐSSÉGET NEM VÁLLAL !

Szavazás

Hogy tetszik a magazin megújulva?

Sokkal szebb, átláthatóbb :-) (121)
13%

Nekem mindig tetszik :- (39)
4%

Alakul :-) (33)
3%

Lenne pár ötletem még :-) (762)
80%

Összes szavazat: 955

Kezdőlap

Ebben a szekcióban nem található cikk.

Facebook

Facebook

  FACEBOOKOS KÖZÖSSÉGI OLDAL https://www.facebook.com/groups/261341223879942/      

PARTNEREINK

Ebben a szekcióban nem található cikk.

Címkék

A címkék listája üres.

Újdonságok

Figyelem !!!

2012.10.01 01:45
FIGYELEM!  MAGAZINUNK TARTALMI RÉSZEINEK MÁSOLÁSA, TOVÁBBKÖZLÉSE A MAGAZIN TULAJDONOSA, VALAMINT A SZERZŐK ENGEDÉLYE NÉLKÜL TILOS! A...

Információ látogatók számára

2012.09.29 22:33
  Kedves Olvasó !  Örülök hogy olvasol - a magazin 2011.07.01. - én jött létre - folyamatosan dolgozom a szerkesztésen, de még idő...

A honlap üzembe lett helyezve

2012.09.29 22:32
Ma a magazin új oldalra került, szebb, átláthatóbb lett az olvasó számára. A honlap 2011.07.01. én alakúlt, hosszú szünet után, megújúlva ismét...
Tételek: 1 - 3 ból 3
Hőtérkép
Széltérkép
Felhőkép